Met lichtreclame kun je jouw bedrijf of winkel laten stralen. Ook in het donker of schermer, laat je met lichtreclame een goede indruk op jouw winkel of bedrijf achter.
Centipede Reclame Producties levert verschillende vormen van lichtreclame, zoals lichtbakken en verlichte doosletters. Door een brede keuze aan vormen, kleuren, materialen en afmetingen kunnen wij jouw lichtreclame altijd zo maken dat deze precies voldoet aan jouw wensen.
Naast verlichting van binnenuit, levert Centipede Reclame Producties ook LED-lampen die om een bord of spandoek heen kunnen worden geplaatst, om ook deze reclame-uitingen goed te laten opvallen.
Ben je benieuwd naar de mogelijkheden van lichtreclame voor jouw winkel of bedrijfspand? Neem direct online contact met ons op, of vraag een vrijblijvende offerte aan!


Door gevelletters aan de buitenkant van jouw winkel of bedrijfspand te zetten kan je ervoor zorgen dat deze extra opvalt. Wij leveren en monteren op maat gemaakte gevelletters die passen bij jouw stijl.
Door de grote keuze aan materialen en afmetingen zijn er veel mogelijkheden.
Spandoeken worden vaak gebruikt om tijdelijk reclame te maken, of om bepaalde plaatsen af te dekken. Wij kunnen je voorzien van op maat gemaakte spandoeken, die passen bij de locatie en de stijl van het bedrijf.
Naast het maken van ontwerpen en het leveren van spandoeken kunnen wij de spandoeken compleet met frame ook voor je op locatie monteren.
Met behulp van raamstickers kan je eenvoudig reclame maken voor je bedrijf, of een bepaalde ruimte op een elegante manier afdekken.
Wij kunnen je voorzien van op maat gemaakte raamstickers in kleuren, of met een fullcolor print van het ontwerp. Wij hebben veel verschillende folies, zoals licht doorlatende folies maar ook folies die juist compleet afdekken.
Posters kunnen onder andere worden gebruikt in stoepborden, maar ook om buiten op te hangen. Om ook bij mindere weersomstandigheden goed intact te blijven is het belangrijk dat deze posters stevig en watervast zijn.
Wij kunnen je voorzien van watervaste posters die zijn bedrukt met een opmaak die past bij je.
Je hebt een doel voor ogen. Maar welke weg leidt daar het meest effectief naartoe? Er zijn altijd meerdere routes mogelijk — en wij helpen je de juiste keuzes te maken. Als strategische partner denken we met je mee over elke stap in het proces. Gaan we linksaf, of is rechts toch slimmer? Welke middelen zetten we in? En wat is de meest impactvolle vervolgstap? Of je nu kiest voor volledige ontzorging van concept tot realisatie, of ondersteuning zoekt bij een specifiek onderdeel van je traject — wij sluiten aan waar jij dat wilt. Vanaf dat moment nemen we je mee, kritisch, creatief en doelgericht.
Samen navigeren we naar het beste resultaat.
Ontwerpen vraagt veel inlevingsvermogen om te snappen wat je precies wilt bereiken met je uiting. Wij zullen je hierin begeleiden tot een fantastisch design!
Omdat we veel producten produceren, blijven wij flexibel en garanderen we de kwaliteit. Met die kennis kunnen we je optimaal adviseren!
Ook montage op locatie is een vak. Of het nu om montage van etched folie, stickers, borden, framedoeken of lichtreclame gaat, we verzorgenhet allemaal!